Skip links

Apie mus

Efektyvu. Profesionalu. Inovatyvu.

UAB Aurita – finansų valdymo paslaugų centras

Mūsų tikslas:

Teikti profesionalias ir inovatyviu požiūriu grįstas finansų valdymo paslaugas, kurios padeda priimti svarbius verslo bei asmeninius finansų sprendimus, siekti geriausių rezultatų

Kodėl verta su mumis bendradarbiauti?

Pilnas finansų valdymas

Atliekame tiek pavienius finansinės apskaitos, mokesčių ir finansų valdymo darbus, bet taip pat galime pasiūlyti ir šių paslaugų vientisumą – nuo kasdieninės finansinės apskaitos iki sudėtingų finansinių sprendimų.

Ekspertų komanda

Mūsų darbuotojai yra aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kurie nuolat tobulėja, atnaujina žinias, kad galėtų sėkmingai pritaikyti naujausius modernius sprendimus finansų valdyme, mokesčių ir teisės srityse.

Patirtis

Jau daugiau nei 25 metus veikiame finansų srityje. Įvairios situacijos ir jų sprendimų būdai leidžia užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas.

Skaitmenizuotos paslaugos

Esame inovatyvūs, naudojame įvairius informacinių technologijų įrankius. Tai padeda mums efektyviai dirbti.

Platus veiklos spektras finansų valdymo srityje

Dirbame su klientais, veikiančiais įvairiose srityse: informacinių technologijų, dirbtinio intelekto, lazerių, nekilnojamojo turto vystymo, statybų, draudimo, švietimo, medicinos, farmacijos, maisto technologijų, tekstilės, popieriaus pramonės.

Paslaugas teikiame juridiniams ir fiziniams asmenims

Bendradarbiaujame su juridiniais ir fiziniais asmenimis. Juridiniais – akcinė bendrovė (AB), uždaroji akcinė bendrovė (UAB), mažoji bendrija (MB), asociacija, klubai, viešoji įstaiga (VšĮ), grupės, holdingai. Fiziniais – individuali veikla, verslo liudijimas, šeimos biuras.

Dirbame visame pasaulyje

Mūsų klientai yra iš Lietuvos, Europos Sąjungos, Didžiosios Britanijos, Jungtinių Amerikos valstijų, Ukrainos, Nigerijos, Afganistano, Azerbaidžano ir kitų šalių. Taip pat dirbame su lietuviais, gyvenančiais kitose šalyse.

Kuo mes naudingi?

Paruošiame aiškią finansų valdymo sistemą – nuo finansinės apskaitos iki sudėtingų verslo vystymo sprendimų

Konsultuojame įvairiais mokesčių klausimais ir atliekame mokesčių rizikos vertinimą

Užtikriname įmonės teisinę atitiktį finansų ir mokesčių srityse bei atstovaujame Lietuvos valstybinėse institucijose

Atliekame nuolatinį finansų monitoringą ir suplanuojame įmonės vertės augimą

Sukuriame finansinės apskaitos vadovą, pritaikytą finansinės apskaitos (buhalterijos) vedimui

Administruojame šeimos biurą

Socialinė atsakomybė

Esame socialiai atsakingi, prisidedame prie visuomenei svarbių problemų sprendimų. Mums rūpi aplinkos, darbuotojų ir visuomenės gerovė.

Socialinė atsakomybė aplinkosaugoje. Skatiname tvarumą – dauguma mūsų veiklos procesų yra skaitmenizuoti. Rūšiuojame atliekas, renkamės važiuoti elektromobiliais, aktyviai dalyvaujame socialinėse ekologinėse iniciatyvose.

Socialinė atsakomybė darbuotojams. Skiriame daug dėmesio darbuotojų socialinei aplinkai – savęs pažinimui, profesiniam tobulėjimui, sveikatinimui, kuriame saugią ir patogią darbo aplinką. Darbuotojus aktyviai įtraukiame į įmonės kultūros kūrimą.

Visuomeninė veikla

Mūsų įmonė yra didžiausios, įtakingos ir pripažintos Kauno bei Marijampolės regionų verslo organizacijos Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys. Esame aktyvūs teisininkų, marketingo bei finansų bendruomenėse.

Bendradarbiaujame su mokslo įstaigomis: universitetais, kolegijomis. Skaitome paskaitas studentams, formuojame teisingą požiūrį į finansų valdymą ir verslą. Dalyvaujame finansų studijų programų kūrime, atsakingai žiūrime į mokslo ir verslo santykius. Esame pasirašę socialinės partnerystės sutartis.

Įmonė yra įsteigusi vardinę UAB Aurita stipendiją finansų studijų studentui.

Tapkime komanda, bendradarbiaukime ir siekime Jums palankiausių rezultatų kartu!

Partnerystė

Narystė