Skip links

Apie mus

Efektyvu. Profesionalu. Inovatyvu.

UAB Aurita – finansų valdymo paslaugų centras

Mūsų tikslas:

Teikti profesionalias ir inovatyviu požiūriu grįstas finansų valdymo paslaugas, kurios padeda priimti svarbius verslo bei asmeninius finansų sprendimus, siekti geriausių rezultatų

Kodėl verta su mumis bendradarbiauti?

Pilnas finansų valdymas

Atliekame tiek pavienius finansinės apskaitos, mokesčių ir finansų valdymo darbus, bet taip pat galime pasiūlyti ir šių paslaugų vientisumą – nuo kasdieninės finansinės apskaitos iki sudėtingų finansinių sprendimų. Jums nereikės ieškoti išorės partnerių - viskuo pasirūpins mūsų komanda.

Ekspertų komanda

Mūsų darbuotojai yra aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kurie nuolat tobulėja, atnaujina žinias, kad galėtų sėkmingai pritaikyti naujausius modernius sprendimus finansų valdyme, mokesčių ir teisės srityse. Mūsų specialistų žinios užtikrina puikų Jūsų darbų įgyvendinimą.

Patirtis

Jau daugiau nei 25 metus veikiame finansų srityje. Įvairios situacijos ir jų sprendimų būdai leidžia mūsų komandai Jums suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, pagrįstas mūsų patirtimi.

Skaitmenizuotos paslaugos

Esame inovatyvūs, naudojame įvairius informacinių technologijų įrankius. Tai padeda mums efektyviai dirbti - greitai identifikuoti galimus problemų šaltinius ir pasiūlyti Jums naujus sprendimus verslo efektyvinimui.

Platus veiklos spektras finansų valdymo srityje

Dirbame su klientais, veikiančiais įvairiose srityse: informacinių technologijų, dirbtinio intelekto, lazerių, nekilnojamojo turto vystymo, statybų, draudimo, švietimo, medicinos, farmacijos, maisto technologijų, tekstilės, popieriaus pramonės. Tai mums leidžia pritaikyti savo paslaugas Jūsų poreikiams ir suteikti individualizuotą patirtį Jūsų veiklos srityje.

Paslaugas teikiame juridiniams ir fiziniams asmenims

Bendradarbiaujame su juridiniais ir fiziniais asmenimis. Juridiniais – akcinė bendrovė (AB), uždaroji akcinė bendrovė (UAB), mažoji bendrija (MB), asociacija, klubai, viešoji įstaiga (VšĮ), grupės, holdingai. Fiziniais – individuali veikla, verslo liudijimas, šeimos biuras. Dėl to teikiame profesionalius patarimus ir paslaugas, atsižvelgdami į Jūsų veiklos pobūdį.

Dirbame visame pasaulyje

Mūsų klientai yra iš Lietuvos, Europos Sąjungos, Didžiosios Britanijos, Jungtinių Amerikos valstijų, Ukrainos, Nigerijos, Afganistano, Azerbaidžano ir kitų šalių. Taip pat dirbame su lietuviais, gyvenančiais kitose šalyse. Nesvarbu, kur esate - suteikiame Jums reikiamą pagalbą sprendžiant finansinius, teisinius ir mokestinius klausimus.

Kuo mes naudingi?

Paruošiame aiškią finansų valdymo sistemą – nuo finansinės apskaitos iki sudėtingų verslo vystymo sprendimų

Konsultuojame įvairiais mokesčių klausimais ir atliekame mokesčių rizikos vertinimą

Užtikriname įmonės teisinę atitiktį finansų ir mokesčių srityse bei atstovaujame Lietuvos valstybinėse institucijose

Atliekame nuolatinį finansų monitoringą ir suplanuojame įmonės vertės augimą

Sukuriame finansinės apskaitos vadovą, pritaikytą finansinės apskaitos (buhalterijos) vedimui

Administruojame šeimos biurą

Socialinė atsakomybė

Esame socialiai atsakingi, prisidedame prie visuomenei svarbių problemų sprendimų. Mums rūpi aplinkos, darbuotojų ir visuomenės gerovė.

Socialinė atsakomybė aplinkosaugoje. Skatiname tvarumą – dauguma mūsų veiklos procesų yra skaitmenizuoti. Rūšiuojame atliekas, renkamės važiuoti elektromobiliais, aktyviai dalyvaujame socialinėse ekologinėse iniciatyvose.

Socialinė atsakomybė darbuotojams. Skiriame daug dėmesio darbuotojų socialinei aplinkai – savęs pažinimui, profesiniam tobulėjimui, sveikatinimui, kuriame saugią ir patogią darbo aplinką. Darbuotojus aktyviai įtraukiame į įmonės kultūros kūrimą.

Visuomeninė veikla

Mūsų įmonė yra didžiausios, įtakingos ir pripažintos Kauno bei Marijampolės regionų verslo organizacijos Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys. Esame aktyvūs teisininkų, marketingo bei finansų bendruomenėse.

Bendradarbiaujame su mokslo įstaigomis: universitetais, kolegijomis. Skaitome paskaitas studentams, formuojame teisingą požiūrį į finansų valdymą ir verslą. Dalyvaujame finansų studijų programų kūrime, atsakingai žiūrime į mokslo ir verslo santykius. Esame pasirašę socialinės partnerystės sutartis.

Įmonė yra įsteigusi vardinę UAB Aurita stipendiją finansų studijų studentui.

ES parama

Bendrai finansuoja Europos Sąjunga

UAB Aurita įgyvendina projektą "E. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimas ir vaizdinė konfigūracija UAB Aurita".

Projekto tikslas - UAB Aurita elektroninės parduotuvės pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimas, paslaugų ir produktų konfigūravimas, siekiant persiorientuoti į paslaugų skaitmeninimą, paslaugų elektroninę prekybą ir pristatymą.

Projekto trukmė 2024-06 - 2025-06
Bendra projekto vertė 95 497,50 Eur, iš kurių 47 748,75 Eur finansuojama Europos Sąjungos fondų lėšomis.

Tapkime komanda, bendradarbiaukime ir siekime Jums palankiausių rezultatų kartu!

Partnerystė

Narystė