Skip links

Privatumo politika

UAB Aurita, pasiekiama iš www.aurita.lt, vienas pagrindinių mūsų prioritetų yra lankytojų privatumas. Šiame Privatumo politikos dokumente pateikiama informacija, kurią renka ir fiksuoja UAB „Aurita“ ir kaip ją naudojame. 

 Jei turite papildomų klausimų arba reikia daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis.

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR)

Esame Jūsų informacijos duomenų valdytojas.

 • UAB „Aurita“ teisinis pagrindas rinkti ir naudoti šioje privatumo politikoje aprašytą asmens informaciją priklauso nuo mūsų renkamos Asmens informacijos ir konkretaus konteksto, kuriame renkame informaciją:
 • UAB „Aurita“ turi vykdyti sutartį su Jumis
 • Jūs davėte UAB „Aurita“ leidimą tai padaryti
 • Jūsų asmeninės informacijos tvarkymas atitinka teisėtus UAB „Aurita“ interesus
 • UAB „Aurita“ reikia laikytis įstatymų 

UAB „Aurita“ saugos jūsų asmeninę informaciją tik tiek, kiek tai būtina šioje privatumo politikoje nurodytiems tikslams pasiekti. Mes saugosime ir naudosime jūsų informaciją tiek, kiek tai būtina, kad įvykdytume savo teisinius įsipareigojimus, išspręstume ginčus ir vykdytume savo politiką.

Jei esate Europos ekonominės erdvės (EEE) gyventojas, turite tam tikras duomenų apsaugos teises. Jei norite būti informuoti, kokią asmeninę informaciją apie jus turime, ir jei norite, kad ji būtų pašalinta iš mūsų sistemų, susisiekite su mumis.

Tam tikromis aplinkybėmis turite šias duomenų apsaugos teises:

 • Teisę pasiekti, atnaujinti arba ištrinti informaciją, kurią turime apie jus.
 • Teisė ištaisyti.
 • Teisė prieštarauti.
 • Apribojimo teisė.
 • Teisė į duomenų perkeliamumą
 • Teisė atšaukti sutikimą

Žurnalo failai

UAB „Aurita“ laikosi standartinės žurnalo failų naudojimo tvarkos. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi svetainėse. Visos prieglobos įmonės tai daro ir dalį prieglobos paslaugų analizės. Žurnalo failais renkama informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), datos ir laiko žymą, nukreipimo / išėjimo puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Tai nėra susieta su jokia informacija, kurią galima identifikuoti. Informacijos tikslas – analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, sekti vartotojų judėjimą svetainėje, rinkti demografinę informaciją.

Trečiųjų šalių privatumo politika

Trečiųjų šalių skelbimų serveriai arba skelbimų tinklai naudoja tokias technologijas kaip slapukai, JavaScript ar žiniatinklio švyturiai, kurie naudojami atitinkamuose jų skelbimuose ir nuorodose, esančiose UAB „Aurita“, kurios siunčiamos tiesiai į vartotojų naršyklę. Kai tai įvyksta, jie automatiškai gauna jūsų IP adresą. Šios technologijos naudojamos jų reklaminių kampanijų efektyvumui įvertinti ir (arba) suasmeninti reklaminį turinį, kurį matote lankomose svetainėse.

UAB „Aurita“ Privatumo politika netaikoma kitiems reklamos užsakovams ar tinklalapiams. Taigi, norėdami gauti išsamesnės informacijos, patariame susipažinti su atitinkamomis šių trečiųjų šalių skelbimų serverių privatumo taisyklėmis. Tai gali apimti jų praktiką ir nurodymus, kaip atsisakyti tam tikrų parinkčių.

Galite pasirinkti išjungti slapukus naudodami atskiras naršyklės parinktis. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie slapukų valdymą konkrečiose interneto naršyklėse, ją rasite atitinkamose naršyklių svetainėse.

Atkreipkite dėmesį, kad UAB „Aurita“ neturi prieigos prie šių slapukų, kuriuos naudoja trečiųjų šalių reklamuotojai, ir jų nekontroliuoja.

Tik internetinė privatumo politika

Mūsų privatumo politika taikoma tik mūsų veiklai internete ir galioja mūsų svetainės lankytojams, atsižvelgiant į informaciją, kurią jie dalijasi ir (arba) renka UAB „Aurita“. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, renkamai neprisijungus arba kitais kanalais nei ši svetainė.

Sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis.