Apie įmonę

UAB „AURITA“ – MODERNUS FINANSŲ VALDYMO PASLAUGŲ CENTRAS

PATIRTIS

Jau daugiau nei 20 metų tobulėjame savo srityje, kad savo klientams užtikrintume pilną jų finansų valdymą – nuo kasdieninės apskaitos iki modernių finansinių analizių, padedančių priimti sudėtingus verslo sprendimus.

Atsakingai ruošiamės savo darbui. Mūsų darbuotojai yra aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kurie nuolat tobulėja, kad galėtų sėkmingai pritaikyti naujausius modernius sprendimus įmonių finansų valdymui.

IŠSKIRTINUMAS

Mūsų įmonė atlieka tiek pavienius apskaitos, mokesčių ir finansų darbus, bet gali pasiūlyti šių paslaugų vientisumą – nuo kasdieninės apskaitos iki sudėtingų finansinių analizių.

VISUOMENIŠKUMAS

Bendrystė ir partnerystė yra vienos iš mūsų pamatinių vertybių.

Bendradarbiaujame su mokslo įstaigomis: universitetais, kolegijomis. Skaitome paskaitas studentams, formuojame teisingą požiūrį į verslą. Dalyvaujame finansų studijų programų kūrime, atsakingai žiūrime į mokslo ir verslo santykius. Esame pasirašę socialinės partnerystės sutartis, taip pat esame įsteigę vardinę stipendiją VDU Žemės ūkio akademijoje.

Norime pasidžiaugti, kad mūsų įmonė yra bendruomenės, didžiausios, įtakingos ir pripažintos Kauno bei Marijampolės regionų verslo organizacijos – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys. Mūsų darbuotojai priklauso trims šiuose rūmuose veikiantiems klubams: Teisininkų, Marketingo vadovų, o mūsų direktorė Vaida Butkuvienė yra Kauno finansininkų klubo pirmininkė.

Taip pat esame Lietuvos apskaitos įmonių asociacijos nariai.

3257912441102620