Kas mes?

Mes esame finansų valdymo ekspertai

Didžiuojamės sukaupta patirtimi dirbant su įvairias veiklas vystančiomis Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėmis bei fiziniais asmenimis. Ilgametė darbo praktika suformavo plačią mūsų paslaugų pasiūlą

Kodėl verta rinktis mus?

Nes mūsų veržli komanda nuolat siekia aukščiausios paslaugų kokybės finansinės apskaitos ir finansų valdymo srityse. Mes pasiruošę pateikti geriausius finansinius sprendimus Jums ir Jūsų verslui!

Socialinė atsakomybė

Esame socialiai atsakinga įmonė. Bendradarbiaujame su mokslo įstaigomis: universitetais, kolegijomis. Skaitome paskaitas studentams, formuojame teisingą požiūrį į verslą. Dalyvaujame finansų studijų programų kūrime, atsakingai žiūrime į mokslo ir verslo santykius. Esame pasirašę socialinės partnerystės sutartis, taip pat esame įsteigę vardinę stipendiją Aleksandro Stulginskio universitete.

Visuomeniškumas

Norime pasidžiaugti, kad Mūsų organizacija yra bendruomenės, didžiausios, įtakingos ir pripažintos Kauno bei Marijampolės regionų verslo organizacijos - Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys.

Bendrystė ir partnerystė yra vienos iš mūsų pamatinių vertybių.

Aktyviai dalyvaujame Kauno finansininkų klubo veikloje, veikiančiame prie KPPAR. Įmonės vadovė yra šio klubo pirmininkė.

Arba

Susisiekite telefonu:
+370 37 380847

Susisiekite su mumis!